Course Photo
Course PhotoCourse PhotoCourse PhotoCourse Photo
Create Scorecard
Fair Conditions
About the Course
Valtu spordimaja ümbruses kulgev 18 korviga rada. Väga hea rada algajale ja ka edasijõunule. Rada alati hooldatud. Vähe puid. Suur parkla. Spordimajas müügil disckgolfi kettaid.
18 Holes
Turf Tees
2510 Targets
Dedicated Disc Golf,
Established 2012
Dogs Allowed
Not Cart Friendly
Drinking Water Available
Restroom Available

Contact

4894160

Course Traffic

Players usually spend 1.5 hours here.

Want access to real-timecourse traffic? It's on UDisc Pro.

Upcoming League Events
No Upcoming Events!

0 Smart Layouts

reinowader
@reinowader
Apr 11, 2021
5.0
"Mõnusa fiilinguga rada kuid rajakaarti me ei leidnud. Rajad on väga eramajade lähedal. Tuulega ja algajatele selles mõttes ohtlik. Aga maastik ja ala ise on ikka väga mõnusad."
solman
@solman
Jan 17, 2021
5.0
"Väga mõnus ja chill rada. Ei ole liiga raske. Korvide paigutus ja kohad väga head. Alati hooldatud. Kohapeal võimalik osta kettaid ja esmast varustust. Nüüd 18 korvi. Uued, korralikud rajakaardid ja uus üldkaart. Tiialad korras. Rajad veidi muudetud raskemaks. "
indrelka
@indrelka
Aug 24, 2020
4.0
"Few throws are badly located - next to private properties, which means discs can be lost and you have to keep really quiet too. Number 9 is next to soccer field and when there is a practice, you risk the people there! Otherwise nice new course and good tee pads."
noobnr27
@noobnr27
May 31, 2020
3.5
"Rada on hea, osad postid on katki, seitsmendat on kaks tükki, kaheksas on raja kaardi järgi valetpidi pandud, number 9 on vahele jäetud ja alates üheksandast on märgistamine vale."

Leaderboards

There are no scores for this leaderboard yet.